GALERIE KAMEN FIREBULL

Trubková kamna Firebull se vyrábí s levostranným otvíráním dvířek, pravostranné otvírání, je nutné nahlásit předem při objednání. Dvířka mohou být plná, nebo se sklem.FIREBULL MINI

Firebull Mini jsou malá industriální kamna na o výkonu 6,5KW při vysoké účinnosti 82%. Tyto nejmenší kamna Firebull zabírají minimální prostor v místnosti a svým industriálním designem nahrazují i teplovzdušná krbová kamna.

FIREBULL S6


Firebull S6 tyto horkovzdušná kamna mají tepelnou energickou hodnotu 11KW. Tak jako všechny kamna Firebull jsou opatřena speciální žáruvzdornou barvou. Teplovzdušná kamna jsou vhodná do chaty, chalupy, klubovny, garáže atd.

FIREBULL S8


Firebull S8 jedná se o kamna na dřevo s výkonem 15KW. Původ těchto trubkových kamen je z Kanady, mnohdy se jim nazývá kanadská kamna. Jejich využití je např. do hospody, restaurace, nebo také skleníku.

FIREBULL S10


Firebull S10 jejich tepelný výkon je 20KW. Jsou to nejoblíbenější dílenská kamna, to však neznamená, že jsou určena pouze do dílny. Jejich využití je i v podobných prostorách.

FIREBULL S12


Firebull S12 jsou velká a přitom účinná horkovzdušná kamna na dřevo o výkonu 25KW, vhodná do kulturního sálu, skladu, stavebního objektu apod.

FIREBULL S14


Firebull S14 jsou největší teplovzdušná kamna na dřevo z řady Firebull. Do těchto trubkových kamen se vejdou opravdu velká polena! Výkon kamen je 29,5KW při účinnosti 72% a výhřevností 600m3

Vykupujeme pozáruční kamna Bullerjan, Bulerjan, Kanuk, Heater, Bruno, Rekord, Kanada, Vesuvi.