GALERIE KAMEN FIREBULL

Trubková kamna Firebull se vyrábí s levostranným i pravostranným otvíráním dvířek.. Dvířka mohou být plná, nebo se sklem.FIREBULL MINI

Firebull Mini jsou malá industriální kamna na dřevo a dřevěné brikety o výkonu 6,5 kW při vysoké účinnosti 81%. Tyto nejmenší kamna Firebull zabírají minimální prostor v místnosti a svým industriálním designem nahrazují i teplovzdušná krbová kamna vhodná do domů, chat , mobilheimů, hausbótů, lodí

FIREBULL S6


Firebull S6 tyto horkovzdušná kamna mají tepelnou energickou hodnotu 11 kW. Tak jako všechny kamna Firebull jsou opatřena speciální žáruvzdornou barvou. Teplovzdušná kamna Firebull S6 jsou vhodná do domu, chaty, chalupy, klubovny, garáže atd.

FIREBULL S8


Firebull S8 jedná se o kamna na dřevo s výkonem 15 kW. Původ těchto trubkových kamen je z Kanady, mnohdy se jim nazývá kanadská kamna. Jejich využití je např. do hospody, restaurace, nebo také skleníku.

FIREBULL S10


Firebull S10 jejich tepelný výkon je 20 kW. Jsou to nejoblíbenější dílenská kamna, to však neznamená, že jsou určena pouze do dílny. Jejich využití je i v podobných prostorách.

FIREBULL S12


Firebull S12 jsou velká a přitom účinná horkovzdušná kamna na dřevo o výkonu 25 kW, vhodná do kulturního sálu, skladu, stavebního objektu apod.

FIREBULL S14


Firebull S14 jsou kamna o výkonu 30 kW při účinnosti 80%. Jejich využití je v prostorech o velikosti do 600 m3. Například ve větších restaurací, hospod, pivnic, ale i dílen a společenských místností.

Vykupujeme pozáruční kamna Bullerjan, Bulerjan, Kanuk, Heater, Bruno, Rekord, Kanada, Vesuvi.